Tag: Бризбејн

(ВИДЕО) АФЛ: Мелбурн и Бризбејн во инфарктни завршници дојдоа до победа

Во двата досегашни денешни натпревари од второто коло во овогодинешната АФЛ сезона можевме да проследиме исклучително интересни завршници.Во првиот меч, ...

Повеќе
Page 1 of 3 1 2 3

Последно