Tag: Американски фудбал

(ВИДЕО) Синсинати избори историско полуфинале во последната секунда

📸 Andy Lyons/Getty Images Синсинати Бенгалс приредија сензација во конференциското полуфинале, откако ги совладаа првопласираните после регуларната сезона, Тенеси Титанс, ...

Повеќе
Page 1 of 40 1 2 40

Последно